F.A.Q.

Czyli najczęściej zadawane pytania

Ceny każdego z kursów podane są w zakładkach “KURSY

NIE – na kurs przyjeżdżają ludzie z całej Europy, więc nie ma możliwości zorganizowania dojazdu grupowego. Jednak jeśli ktoś jest w stanie to zrobić i pokryć koszty, to bardzo chętnie przystaniemy na taką propozycję :-) Zapraszamy jednak na nasze forum gdzie możecie się skontaktować z innymi uczestnikami kursu i wspólnie ustalić szczegóły dotarcia na miejsce.

Wyjątek stanowią niektóre obozy odbywające się poza granicami Polski ale jest to wyraźnie zaznaczone w opisie kursu.

Trzeba mieć ukończone 15 lat. Jednak jeśli jesteś niepełnoletni, wymagana jest pisemna zgoda rodziców (wzór oświadczenia otrzymasz mailem po wysłaniu złoszenia na kurs).

Takie informacje zawsze znajdują się na stronie z opisem danego kursu/obozu. Nocleg zapewniamy zawsze. Jeżeli w opisie nie jest podane, że wyżywienie jest w cenie kursu, to znaczy, że go nie ma i trzeba bedzie zorganizować je na własną rękę.

NIE! Sprzętu mamy pod dostatkiem. Ale jeśli posiadasz własną konsolę i chciałbyś się dowiedzieć, jak maksymalnie można ją wykorzystać, jak najbardziej możesz ją zabrać ze sobą.

Wszystkie rzeczy, które będą Ci niezbędne do przeżycia tygodnia pełnego wrażeń. Powinieneś też zabrać słuchawki, płyty CD AUDIO, pendrive z mp3. Pamiętaj aby muzyka była dobrej jakości (najlepiej 320kbps) a utwory w najlepiej w wersjach extended (długich po 5-6 minut).

Po to właśnie organizowane są kursy! Zajęcia prowadzimy od zupełnych podstaw.

English