DJ Meeting 2017

by DJ-KURS.pl

31 lip DJ Meeting 2017

W  odpowiedzi na liczne zapytania postanowiliśmy zorganizować na zakończenie wakacji w dniach 1-2 września, imprezowe spotkanie naszych absolwentów i instruktorów pod hasłem DJ MEETING 2017 by DJ-KURS.pl.

Będzie to wspaniała okazja aby jeszcze raz w te lato spotkać się przy oranżadzie w doborowym towarzystwie a dla tych którzy jadą we wrześniu na camp do Bułgarii idealna okazja do integracji i rozgrzewki.

Tym razem na miejsce imprezy wybraliśmy rejon polski do którego będzie można w łatwy sposób dotrzeć z każdego zakątka kraju.

DJ Meeting 20017 odbędzie się w letniej śląskiej plażowej  imprezowni nad jeziorem Pogoria – BEACH BAR POGORIA w Dąbrowie Górniczej

 

Zapraszamy serdecznie naszych absolwentów jak i osoby które jadą we wrześniu do Bułgarii, oraz wszystkich którzy w przyszłości mają zamiar w przyszłości ukończyć nasz DJ KURS.

Jeśli chcesz możesz zaprezentować również swojego seta DJ’skiego w dowolnym stylu muzycznym.

Swój udział w DJ Meeting 2017 możesz zgłosić tutaj –> https://goo.gl/forms/3V9k5bMsRwR9KVKx2

 

Dla każdego zarejestrowanego uczestnika zapewniamy: bezpłatne wejściówki na imprezy,  pakiet gadżetów, rabaty na barze oraz mały poczęstunek % od firmy :-)

Noclegi należy rezerwować we własnym zakresie. W celu dobrania współlokatora do pokoju najlepiej zajrzeć na naszą grupę FB.

 

Noclegi w okolicy (20 min spacerem od Beach Baru):

http://www.astra.media.pl/hotel/

http://www.centrum-dabrowa-gornicza.noclegiw.pl/

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

English