KURSY

IMG_8039
Weekendowe kursy indywidualne

Kurs weekendowy to świetny sposób na wprowadzenie w świat sztuki Dj’skiej. Pod fachowym okiem poznasz budowę i obsługę sprzętu Dj’skiego. Doradzimy również jaki warto zakupić dzięki czemu unikniesz przysłowiowego wyrzucenia pieniędzy „w błoto”.

Zobacz szczegóły
Kurs indywidualny - PRO DJ-KURS

Pełny 5 dniowy kurs odbywa się zwykle w dniach poniedziałek-piątek. W jego trakcie nauczysz się wszelkich niezbędnych rzeczy teoretycznych i praktycznych które pozwolą Ci odnieść sukces w branży muzycznej. Kurs kończy się egzaminem po którym otrzymujesz certyfikat DJ-KURS.pl.

Zobacz szczegóły
Warsztaty DJ'skie

Jeśli chcesz sprawdzić czy kariera DJ’a jest właśnie dla Ciebie lub wahasz się przy zakupie swojego pierwszego sprzętu – przyjedź do nas. Doświadczeni instruktorzy wprowadzą Cię w świat muzyki i udzielą Ci cennych wskazówek. We własnych rękach możesz również przetestować różnego rodzaju sprzęt dj’ski, dzięki czemu unikniesz rozczarowania przy zakupie swojej pierwszej konsoli.

Zobacz szczegóły
Obozy szkoleniowe
Klimat upalnego lata oraz złociste plaże sprawią, że kurs będzie dla Ciebie nie tylko czasem nauki, ale i świetnego wypoczynku w doborowym towarzystwie W naszych obozach uczestniczą ludzie z całego świata dzięki czemu masz okazję nawiązać nowe znajomości które, nie rzadko owocują  bookingami w znanych klubach.
Zobacz szczegóły
English